Ana sayfa

Suzhou WT Tent Co., Ltd şirket Profili

şirket Profili
2007 yılında kurulan WT TENT, 13 yıldan bu yana mobil yapı sistemi montajına yoğunlaşmıştır. Çadır, alüminyum montaj çadırı yapısı ve çadır tasarımı, üretimi, kiralanması ve satışında uzman olan sektörün lideridir. büyük sergiler, spor salonları ve depolama… Çin'de çadır endüstrisinde usta olan WT Tent, montaj mobil yapı endüstrisine kendini adamış ve bu yıllarda yoğunlaşmaya devam ediyor.

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız
2007 yılında

Ekim ayında kurulan fabrika, Aralık ayında Almanya, Fransa'da çadır ihracatı, aynı yıl alibaba uluslararası istasyonuna katıldı.

2008 yılında

Pekin Olimpiyat Oyunları için çadır tedarikçisi oldu. Ekim ayında Almanya'nın Hamburg şehrinde bir ofis kurdu ve bağımsız olarak Aralık ayında Çin uluslararası bira festivali için 40 metrelik bir çadır kurdu.

2009 yılında

İtalya'nın Napoli şubesi kuruldu ve Fransa'dan Walcover SAS uzun vadeli bir ortaklık kurdu ve Çin'in Pekin şubesi kuruldu.

2010'da

Şangay fuar çadırlarının yapımına katılmak üzere Şangay şubesi kuruldu ve fuar çadırı tedarikçileri belirlendi. Aynı yıl Dubai'de bir ofis kurdu.

2012 yılında

İtalya'nın 2A grubu ile poligon Çadırın çekirdek teknolojisini tanıtan ilk Çinli girişim.

2014 yılında

Çin'in en üst düzey moda haftasını ve büyük ölçekli konserleri desteklemek için 60 metre açıklıklı bir poligon çadırının (dünyanın en büyüğü) araştırılması ve geliştirilmesi.

2015 yılında

Çokgen Çadır, Pagoda Çadırı, İlkbahar Çadırı, Arcum Çadırı ve hava filmi Çadırı gibi onlarca ulusal patent belgesi için başvurunuz.

2018 yılında

Star Dome Otel Çadırının araştırma ve geliştirilmesi, membran yapı otel Çadırı, Endonezya'nın moyo adasındaki Amanwana tatil için 58 metrekarelik 260 otellik Çadırı sağlar.

Çin Suzhou WT Tent Co., Ltd şirket Profili Çin Suzhou WT Tent Co., Ltd şirket Profili Çin Suzhou WT Tent Co., Ltd şirket Profili Çin Suzhou WT Tent Co., Ltd şirket Profili Çin Suzhou WT Tent Co., Ltd şirket Profili Çin Suzhou WT Tent Co., Ltd şirket Profili Çin Suzhou WT Tent Co., Ltd şirket Profili Çin Suzhou WT Tent Co., Ltd şirket Profili Çin Suzhou WT Tent Co., Ltd şirket Profili Çin Suzhou WT Tent Co., Ltd şirket Profili Çin Suzhou WT Tent Co., Ltd şirket Profili Çin Suzhou WT Tent Co., Ltd şirket Profili
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

Okyanusya

Dünya çapında

İş türü

Üretici

Dağıtıcı/toptancı

Aracısı

İthalatçı

İhracatçı

Şirket ticaret

Satıcı

Diğer

Markalar : WT

No. Çalışanları : 80~100

Yıllık satış : 10000000-30000000

Yıl kurulan : 2007

İhracat p.c : 70% - 80%

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

Çin Suzhou WT Tent Co., Ltd Sertifikalar